ЛАСКАВО ПРОСИМО!

Запланували відпустку, але вагаєтесь де саме її провести? Хочете, щоб відпочинок був спланований до дрібниць, і все відбулося на найвищому рівні? Тоді ми без сумніву пропонуємо Вам відкрити для себе Львів, обравши для цього надійного друга та порадника – туристичну компанію «Марк Тур»!

Вас цікавить, чому саме нас? Тому що довірившись нашій компанії, Ви отримаєте взамін мандрівки вузенькими вуличками та затишними львівськими двориками, п’янкий аромат кави в повітрі, гостинність та привітність львів’ян, а також товариство людей – професійних та висококваліфікованих екскурсоводів, які люблять своє місто та зроблять Ваше перебування у ньому по-домашньому комфортним та приємним!  

На сьогоднішній день Львів – це справжній музей під відкритим небом: буквально на кожному кроці в центральній частині міста ви знайдете шедеври архітектури, мистецтва та культури різних епох – від часів середньовіччя до нашого часу. Проте, безперечно, окрім споглядання Ви захочете також почути захоплюючу розповідь про ці об’єкти та отримати відповіді на запитання. Повірте, з нашими екскурсоводами Вам це вдасться, адже вони покажуть Вам не лише найпопулярніші цікавинки міста, а й приховані від людського ока об’єкти, які відомі лише львів’янам!

В нашій компанії Ви можете замовити пізнавальні та насичені екскурсії по Львову, які проводять висококваліфіковані екскурсоводи та гіди-перекладачі. Ми пропонуємо як групові, так і індивідуальні, тематичні, а часто і унікальні екскурсії та тури по Львову та області, програму яких ми створюємо спільно та згідно Ваших побажань.

Екскурсії та тури від “Марк Туру” – це найкращі спеціалісти своєї справи, якісне обслуговування та унікальний продукт! Це Ваші позитивні емоції та усмішки на обличчях :) !

Коментарів поки що немає.

Залишити коментар

Доведіть, що Ви не робот, дайте відповідь: