Сакральний Львів

Львів по праву вважається містом храмів, оскільки саме тут сьогодні знаходяться 6 кафедральних соборів. Різні громади, що проживали у Львові, залишили після себе значне сакральне надбання у вигляді церков та костелів, які сьогодні залучають до себе сотні прочан зі всієї України та сусідніх держав.

Екскурсія буде цікава для тих, хто шукає відповіді на питання про релігійні символи та релігійні традиції різних національностей (євреїв, вірмен, ордени католицької церкви). Під час екскурсії сакральним Львовом Ви дізнаєтесь про символіку християнства (хрест, хоругви), історію створення церков, будову іконостасу, а також отримаєте інформацію на питання релігійного змісту .

Під час екскурсії Ви відвідаєте головні святині католиків та вірмен України – Латинський та Вірменський кафедральні собори, донедавна головний греко-католицький храм – собор Св. Юра, комплекс православної Успенської церкви, Домініканський монастир, колишній єзуїтський костел та залишки єврейської синагоги. Ви матимете можливість помолитися перед чудотворними іконами, побачити мощі святих, дізнатися про чудотворні зцілення та відчути Божі ласки  на собі.

Бажаючі зможуть також відвідати Музей історії релігії, в якому сьогодні за допомогою зібраних унікальних матеріалів висвітлюється історія світових і національних релігій та діяльність церковних організацій.