Підземелля Львова

Однією з унікальних екскурсій міста є мандрівка львівськими підземеллями, адже сьогодні вони допомагають відтворити та відчути дух старовини середньовічного Львова. Саме підземелля міста були свого часу місцем порятунку від ворогів, а також куточком, куди стороннє око не могло заглянути.

Під час екскурсії підземним містом Ви побуваєте під величним єзуїтським костелом, де сьогодні блукає фігура Чорного монаха, а також збережений саркофаг  із суцільного каменю, з яким до сьогодні пов’язано безліч нерозгаданих таємниць.

Перемістившись до підземель аптеки-музею,  Ви опинитесь у кімнаті алхіміка, який прагнув винайти філософський камінь, еліксир молодості та вічного життя, а також ознайомитесь з процесом виготовлення ліків.

Найстарішим підземеллям Львова є підземелля Домініканського монастиря, яке до сьогодні береже багато легенд  та реальних історичних подій. Колись тут ховали представників шляхетних католицьких родів, згодом саме тут переховувалася красуня Гальшка від войовничого воєводи Луки, який хотів з нею насильно одружитися.

Екскурсія підземеллями Львова відкриє Вам багато таємниць та подій, якими жило колись середньовічне місто.