Княжий Львів

Мандрівка княжим Львовом перенесе Вас у часи заснування міста князем Данилом Галицьким та допоможе відтворити в уяві вигляд первісного міста.

Маршрут екскурсії пролягає по території, яка була заселеною ще з 13 століття, тому й не дивно, що саме в цій частині міста збереглися найстаріші святині Львова – церква Св. Миколая, яка є зразком давньоукраїнської архітектури XIII ст.,  костел Іоана Хрестителя, в якому сьогодні знаходиться музей давніх пам’яток Львова, а також костел Марії Сніжної, заснований німецькими колоністами.

 Центром міського,  торговельного і громадського життя міста була площа Старий Ринок, яка до сьогодні пам’ятає події, з яких починалося місто.

Будівля Онуфріївського монастиря колись мала оборонне значення в житті міста, а на сьогоднішній день є місцем поховання першодрукаря України та Росії – Івана Федорова. Ще однією пам’яткою древньоруського Львова є церква Св. Параскеви П’ятниці, великою цінністю якої є шедевр львівських малярів і різьбарів середини XVI ст. – іконостас, який налічує 70 ікон.