Львів для дітей

Місто творять історії. Історії людей, що його заселяють, будівель, що його виділяють, та події, що в ньому відбуваються. Завдяки своїй багатовіковій історії, сьогодні Львів має чим захопити і причарувати до себе.

На наймолодших відвідувачів нашого міста чекає пізнавальна екскурсія, розбавлена цікавими легендами, загадками, конкурсами на уважність та приємними подарунками з міста Лева.

Поринувши в легенди старого міста, наймолодші відвідувачі зможуть побачити Львів очима казкової романтики. Вони перенесуться в часи королів, князів, відважних лицарів та чарівних жінок, в часи, коли по місту їздили карети та відбувалися турніри за серце дами, а також дізнаються про життя видатних львів’ян, яких місто пам’ятає до сьогодні.

Під час екскурсії Львовом діти матимуть чудову нагоду відвідати Львівську майстерню шоколаду, де ознайомляться з процесом виготовлення шоколаду та поласують місцевими солодощами. Особливою родзинкою екскурсії може стати дитячий майстер-клас з виготовлення шоколадних цукерок.