Австрійський Львів

З періоду правління австрійських імператорів у нашому місті залишилась надзвичайно багата архітектурна спадщина, яка сьогодні надає місту Лева неповторного європейського шарму.

Мандруючи містом, Ви оглянете проспект Свободи – центральну вулицю Львова, Оперний театр – архітектурну перлину міста, Національний музей, який славиться найбільшою колекцією ікон в Україні, будинок Галицької ощадної каси – один з найкрасивіших наріжних будинків на проспекті, та будівлю Празького кредитного банку.

Маршрут екскурсії проходитиме також повз один з найрозкішніших будинків Львова – Будинок Вчених, та будинок Галицького сейму, в якому сьогодні знаходиться один з найстаріших університетів України. До австрійської спадщини належить і будівля Головної пошти, картинна галерея, бібліотека «Оссоленіум» та, звісно, палац Потоцьких – музей європейського мистецтва у Львові. Ви побачите аптеку, де було винайдено першу гасову лампу, площу Марійську, пам’ятник Адаму Міцкевичу та готель «Жорж», в якому свого часу зупинялися Оноре де Бальзак, Ференц Ліст, Юзеф Пілсудський, Микита Хрущов та ін.