Вуличками середньовічного Львова

Під час пішохідної екскурсії Ви матимете змогу поринути в  атмосферу такого давнього і водночас сучасного міста Лева, поблукати його затишними вузенькими вуличками, ознайомитись з культурним надбанням та відчути на собі неповторний шарм середньовічного Львова.

Ця мандрівка допоможе Вам дізнатися про побут та традиції древнього міста, а також про історії людей – славетних постатей, які творили історію Львова, і в чиїх розкішних кам’яницях сьогодні знаходяться музеї, кав’ярні чи ресторани.

Впродовж екскурсії Ви побуваєте в місцях, де колись прогулювались  королі, імператори та видатні люди, і Вас постійно супроводжуватимуть скульптури кам’яних левів, які вважаються символом нашого міста.

Основними об’єктами для огляду під час екскурсії  будуть Оперний театр, пам’ятник Т. Г. Шевченку, Латинський кафедральний собор та каплиця Боїмів, Домініканський монастир, вірменський, руський та єврейський квартали з їхніми основними пам’ятками, аптека-музей, а також площа Ринок з давніми кам’яницями (Чорна кам’яниця, Шольц-Вольфовичів, кам’яниця Корнякта, палац Бандінеллі тощо) та Ратуша, з якої відкривається мальовнича панорама Львова.

Екскурсія буде ідеальним варіантом ознайомлення з містом для людей, які прагнуть за короткий проміжок часу відчути місто та побачити світову архітектурну спадщину!

Коментарів поки що немає.

Залишити коментар

Доведіть, що Ви не робот, дайте відповідь: