Запрошуємо до Львова

 

Львів – унікальне місто, яке, здається, непідвладне часу: до сьогодні тут можна потрапити в атмосферу старовини, яку гармонійно доповнюють вузенькі бруковані вулички, карети з конями на головних проспектах, запашний і водночас запаморочливий кавовий аромат в повітрі та неквапливий ритм життя його мешканців. Саме таке місто, як Львів, можна прирівняти до доброго вина – воно з кожним роком стає ціннішим та залишає по собі незабутні враження.
У Львові кожен гість знаходить для себе свою «родзинку» – чи то внутрішні дворики кам’яниць, які пам’ятають ще австрійських імператорів та польських королів, чи запаморочливу панораму, яка відкривається з вежі Ратуші або з даху середньовічного будинку, чи погляд котрогось з левів, які до сьогодні, безперечно, вважаються власниками нашого міста. Цікаво, а що обрали б Ви? Можливо, схований від людського ока затишний куточок у львівській кав’ярні чи, навпаки, один з численних галасливих фестивалів, якими так славиться місто?
Неповторне обличчя Львова створює залишена минулими поколіннями багата архітектурна спадщина – старовинні храми, палаци, арсенали та будинки, які можуть розповісти як про життя звичайних людей, що їх населяли, так і про високоповажних гостей, що тут зупинялися. Ви можете милуватися цією красою самостійно, проте захоплююча розповідь екскурсовода доповнить Ваші враження і допоможе скласти цілісну картину як зі славного минулого міста, так і його сучасного життя.