Програми для шкіл

Діти є особливою категорією наших туристів, саме тому ми приділяємо значну увагу розробці дитячих маршрутів, в яких поєднуємо насичену пізнавальну програму та активну рухливість дітей.

Для наймолодших відвідувачів нашого міста ми пропонуємо пізнавальні тури, розроблені спеціально для різних вікових категорій та дитячих зацікавлень. На дітей очікує екскурсійна програма, розбавлена цікавими легендами, загадками, конкурсами на уважність та приємними подарунками з міста Лева.

Ми пропонуємо дитячі тури різної насиченості та тривалості, та, незважаючи на те, яка програма припаде вам до душі, ми гарантуємо яскраві враження та незабутні емоції від перебування у нашому місті, оскільки щасливі погляди дітей є для нас найвищою відзнакою.

Під запит ми організовуємо майстер-класи з виготовлення шоколадних фігур, костюмовані екскурсії, відвідання львівських підземель, аквапарку, ознайомчу екскурсію на кухню Макдональдс, концерти органної музики.

Творчим дітям, які вважають, що найкращим сувеніром з міста є сувенір, зроблений своїми руками, ми пропонуємо майстер-класи у творчій майстерні по виготовленню .

Впродовж всієї екскурсійної програми практикуємо постійну опіку екскурсовода, який радо допоможе вам у вирішенні всіх питань, що виникнуть під час перебування у нашому місті.